Prázdny košík

Zatrávňovacia tvárnica Rasenwabe čierna

PDFTlačiťEmail
Plastová zatrávňovacia dlažba Rasenwabe, rozmer 560 x 380 x 54mm. Zatrávňovacia dlažba je určená k zatrávneniu parkovacích plôch, príjazdových ciest a pod. Spotreba 4,73 ks/m2. Zaťažiteľnost 77 t/m2. Farba čierna.
Telefón
0903603802
Email
gutta@tothsk.sk
zatrávňovač-rasenwabe.jpg
PLU tovaru:
4280509

Doprava Kuriér od 0,01 kg do 3,0 kg za 7,70 €
Základná cena s DPH1,90 €
Predajná cena 1,69 €
Zľava-0,21 €
Cena / kg:
Popis

Zatrávňovacia dlažba Rasenwabe je ideálny spôsob pre spevnenie trávnatých plôch. Je odpoveďou pre lacnejšiu variantu zatrávňovacej tvárnice Guttagarden Original. Konštrukčný systém zatrávňovacej dlažby, využívajúci kotviace tŕne a kvalitné zámky, zaisťuje maximálnu stabilitu pri prejazde a parkovaní vozidiel a zároveň nebráni vsakovaniu zrážok. Zatrávňovacia dlažba Guttagarden Original a Rasenwabe má originálne prepracovanú vnútornú štruktúru priečok a je jednou z najpevnejších plastových tvárnic na našom trhu. V porovnaní s betónovými tvárnicami umožňujú tvárnice podstatne väčšie zatrávnenie (viac než 80 %) a vytvárajú tak prírodný ráz plochy a záhrady.

Plastová dlažba taktiež neabsorbuje vodu potrebnú pre rast trávy. Zatrávňovacia dlažba je vyrobená z ekologického 100 % recyklovateľného polyetylénu, ktorý je UV stabilný a dobre odolný voči nepriazni počasia. Vďaka zámkom, ktoré umožňujú pevné spojenie jednotlivých dielov, je možné tvárnice používať aj v prechode do miernych svahov (cca 10°). Napríklad prechod k vodným plochám, alebo ako schody v záhrade. Plastová zatrávňovacia dlažba sa ukladá veľmi jednoducho. Optimálna je nosná vrstva, ktorá sa skládá z dostatočnej vrstvy štrku.

  • Nízka hmotnosť
  • Jednoduchá manipulácia
  • Rýchle a jednoduché uloženie
  • Ochrana proti nadmernému vysychaniu trávnikov
  • Ochrana proti erózii svahovitých plôch
  • Zníženie nárokov na údržbu a obnovu trávníkov 

Výber produktov

c250.jpg
Poklop šachtový
131,00 €
polystyrol.jpg
POLYSTYROL
7,32 €

Sledujte nás na Facebooku

Kategórie eshopu