Vážení zákazníci, vzhľadom k momentálnej situácii v súvislosti s COVID-19 si vás dovoľujeme upozorniť, že niektoré druhy sortimentu majú dlhšie dodacie lehoty z dôvodu oneskorených dodávok tovaru zo zahraničia. Ďakujeme za pochopenie.

Terasový ohrievač ETNA De Luxe

PDFTlačiťEmail
Terasový infražiarič Etna de LUXE. Najlepší výrobok na našom trhu, natáčací klobúk, smerovanie tepla, nízka spotreba.
PLU tovaru:
TZ19001

Predajná cena 336,00 €
Zľava
Cena / kg:
Popis

Terasový infražiarič Etna deLUXE, známy pod názvom terasový ohrievač, alebo terasový sálač. To najlepšie na našom trhu. Vysoká kvalita. Je vybavený hlbokým a širokým reflektorom, ktorý zabezpečuje maximálnu účinnosť aj za veterného počasia. Dvojitá mriežka horáka a natáčací klobúk ( reflektor) zabezpečujú maximálnu účinnosť a komfort. Smeruje teplo tam, kde je to najviac potrebné. Terasové, plynové infražiariče Etna deLUXE, nazývané aj terasové sálače, alebo terasové ohrievače, sa používajú na vykurovanie a ohrev terás, prístreškov a altánkov. Infražiariče, rovnako, ako slnko príjemne zohrievajú iba predmety v ich dosahu. Nemíňajú zbytočne svoju energiu na ohrev vzduchu. Preto vám pod terasovým infražiaričom bude vždy teplo, aj keď bude pofukovať chladný vetrík. Výrobok sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálov a precíznym remeselným spracovaním. Jednoduchá montáž je pre neho samozrejmosťou. Ako zdroj energie používajú plynova bomba sa umiestnenuje v telese Infražiariča. Nie je súčasťou balenia. Odporúčame vám používať plynové bomby s propánom.
vstupný pretlak : 30 mbar
spotrebič je vybavený kolieskami na uľahčenie manipulácie
piezoelektrické zapaľovanie
bezpečnostná poistka TILT SWITCH, ktorá uzavrie prívod plynu v prípade zhasnutia plameňa alebo naklonenia spotrebiča o viac ako 30 stupňov
regulovateľný výkon 8 - 13 kW
ohrievaná plocha: až 25 m2
priemer reflektora: 86,5 cm
výška: 2 13 cm,
palivo: propán v 10 kg fľaši, ktorá je umiestnená v spotrebiči, nie je súčasťou balenia
spotreba plynu: 400 - 930 g/hod.

Výber produktov

svorka-lanova-3mm.jpg
Svorka lan. 3mm
0,10 €

Kategórie eshopu